Shield

Pokračovaním súhlasíte s využívaním cookies a použitie údajov o vašom správaní na webe.

SÚHLASÍM
Verk Pánska plachta na holenie biela
Verk Pánska plachta na holenie biela
Verk Pánska plachta na holenie biela
Verk Pánska plachta na holenie biela

Verk Pánska plachta na holenie biela

Výrobca: Verk

Kód výrobku: 01502

Záruka: 24 mesiacov

Zachytávač Võsu pre mužov, poteší hlavne ženy.

3.88 EUR

Vrátane DPH

sklademskladom 95 ks

Zachytávač Võsu pre mužov, poteší hlavne ženy.

Páni sú často pri svojom holení veľmi neopatrní a svoje fúzy a vlasy nechávajú padať ledabolo po umývadle, krajine či vani. Hoci ženy často mužom vysvetľujú, že je nutné po sebe upratovať a nenechávať všade fúzy, situácia je stále rovnaká. Našťastie je tu novinka, ktorá týmto sporom dokáže veľmi dobre a elegantne zabrániť. Ide o takzvaný "podbradník na fúzy". Táto skvelá vecička sa na jednej strane pripojí k zrkadlu a na strane druhej si už mu zapne okolo krku. Látka tak vytvorí plachtu, ktorá nenechá na zem spadnúť ani jediný chĺpok či vlások. Ako vidíte, podbradník ocenia skutočne predovšetkým ženy, ktoré v mnohých prípadoch po odchode svojho manžela z kúpeľne musia odpratávať chĺpky z mydla, pasty alebo kefiek na zuby.

Rozhodne sa nemusíte obávať, že holenie bude pre mužov zložitejšie, než doteraz. Napríklad, ak bude musieť svoju činnosť v polovici holenia prerušiť, postačí k prísavkám na zrkadle zavesiť i časť, ktorú mal manžel zapnutú okolo krku a s opätovným návratom všetko vrátiť do pôvodnej formy. Po skončení holení muž jednoducho vysype fúzy do odpadkového koša, pomôcku uprace do kabelky na zips a to je všetko. Je upratané, vyčistené, no proste poriadok taký, že žena ani nespozná, že sa muž dnes holil či strihal.


ROZMERY: 117 x 77/50 cm

  • Nenechajte si upchať drez, vaňu či umývadlo a to ani na dovolenke. Zachytávač fúzov je veľmi dobre prenosný
  • Práve vysoká praktickosť sa s prehľadom vyrovná vloženým nákladom. O tom, že produkt je skutočne účinný, svedčí tiež zaradenie na ôsme miesto v rebríčku päťdesiatich TOP zahraničných produktov. Hoci môže výrobok pôsobiť ľahko vtipným dojmom, spoločnosť Beard King z Floridy vedela presne, čo robí, a vytvorila tak veľmi praktickú pomôcku, vhodnú do všetkých domácností po celom svete.

1. Zásielkovňa

Dobierka Zásielkovňa 3.16 EUR
Kartou předem online 2.16 EUR
Bankovním převodem 2.16 EUR

2. DPD Slovensko

Dobierka DPD 5.89 EUR
Kartou předem online 4.89 EUR
Bankovním převodem 4.89 EUR

Newsletter

Nenechajte si ujsť naše akcie a novinky

Facebook

Buďte v obraze, čo sa u nás deje

FACEBOOK
Nahoru