Shield

Pokračovaním súhlasíte s využívaním cookies a použitie údajov o vašom správaní na webe.

SÚHLASÍM
Bref univerzálny čistič 750 ml Hygiene + dezinfekčný

Bref univerzálny čistič 750 ml Hygiene + dezinfekčný

Výrobca: BestBrand

Kód výrobku: 1247

Záruka: 24 mesiacov

Bref ľahko odstraňuje všetky nečistoty, dokonca aj tie, ktoré je ťažké odstrániť, ako sú napríklad zaschnuté mastné škvrny.

3.01 EUR

Vrátane DPH

sklademskladom 16 ks

Produkt je ideálny pre efektívne čistenie všetkých druhov povrchov - v kúpeľni, kuchyni alebo obývačke. Bref ľahko odstraňuje všetky nečistoty, dokonca aj tie, ktoré je ťažké odstrániť, ako sú napríklad zaschnuté mastné škvrny.

Objem: 750 ml

Použitie: odstráňte prebytočné nečistoty a nastriekajte na povrch a utrite čistou handričkou.

Zloženie: menej ako 5% neiónové povrchovo aktívne látky < / span>

 Dráždivý

Bezpečnostné upozornenie: Dráždi kožu. Nebezpečenstvo podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. S nádobou zaobchádzajte a otvárajte opatrne. Zabráňte styku s očami. Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou, odstráňte kontaktné šošovky sú ak nasadené a možno ich vybrať ľahko. Pokračujte vo vyplachovaní. Pokiaľ podráždenie pretrváva vyhľadajte lekársku pomoc. Noste vhodné rukavice a ochranné okuliare alebo ochranný štít. Pri požití okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie.

Varovanie:
Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pred použitím si prečítajte údaje na štítku. Po manipulácii starostlivo umyte ruky a zasiahnuté časti tela.

PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť.

Pôvod: Belgicko

1. Zásielkovňa

Dobierka Zásielkovňa 3.16 EUR
Kartou předem online 2.16 EUR
Bankovním převodem 2.16 EUR

2. DPD Slovensko

Dobierka DPD 5.89 EUR
Kartou předem online 4.89 EUR
Bankovním převodem 4.89 EUR

Newsletter

Nenechajte si ujsť naše akcie a novinky

Facebook

Buďte v obraze, čo sa u nás deje

FACEBOOK
Nahoru