Shield

Pokračovaním súhlasíte s využívaním cookies a použitie údajov o vašom správaní na webe.

SÚHLASÍM
ISO Čínska banka gumová L
ISO Čínska banka gumová L
ISO Čínska banka gumová L

ISO Čínska banka gumová L

Výrobca: ISO

Kód výrobku: 5902367971236

Záruka: 24 mesiacov

Objavte účinok prastarej čínskej metódy bankovanie, dnes stále obľúbenejšie metódy pre úľavu od stuhnutých svalov rovnako ako aj účinné odstraňovanie celulitídy.

3.45 EUR

Vrátane DPH

sklademskladom 9 ks

Objavte účinok prastarej čínskej metódy bankovanie, dnes stále obľúbenejšie metódy pre úľavu od stuhnutých svalov rovnako ako aj účinné odstraňovanie celulitídy. Pôvodne určené pre liečbu prechladnutia, kašľa a celej plejády chronických aj dočasných zdravotných ťažkostí. Tieto banky sú gumové, stlačíte a vytvoríte podtlak vlastnou rukou, takže sa výborne hodí pre masáže za pomocou baniek.

Bankovanie je veľmi stará tradičná metóda z Číny, ktorá aktivuje krvný obeh, regeneruje tkanivá, uvoľňuje svaly a blokády, zvyšuje vitálnu energiu a pomáha detoxikácii organizmu. Podtlak vtiahne časť kože i podkožia do banky a spôsobí mimo iného povrchové popraskanie drobných cievok a malé krvné výrony, zreteľné ako modrina - malý výron krvi a lymfy do okolia zatuhlého miesta zvýši cirkuláciu krvi a prívod kyslíka. Prekrvenie a okysličenie kritických bodov odplaví škodliviny a po opakovanej aplikácii vedie k úľave od bolesti. Dochádza k prečistenie krvi a zlepšenie krvného obehu, pri Bankov masáži navyše dochádza k uvoľneniu stuhnutých svalov a na odstránenie bolesti.

Masáž pomocou baniek uľavuje pri: nachladnutí a chrípke, pri horúčkovité choroby, pri astme a kašli, pomáha na bolesti v chrbte, na bolesti svalov, kĺbov, brucha, hlavy aj zubov, tiež pri gynekologických a sexuálnych poruchách, pri únave a nespavosti, pri zápche, pri kožných a žilových problémoch, dokonca aj pri ochorení vnútorných orgánov (srdce, pľúca, obličky, močové cesty a zažívací trakt), veľmi účinné aj pri celulitíde. priemer otvoru: 5,5 cm
výška: 8cm
priemery: 6x8cm
modrá farba

1. Zásielkovňa

Dobierka Zásielkovňa 3.16 EUR
Kartou předem online 2.16 EUR
Bankovním převodem 2.16 EUR

2. DPD Slovensko

Dobierka DPD 5.89 EUR
Kartou předem online 4.89 EUR
Bankovním převodem 4.89 EUR

Newsletter

Nenechajte si ujsť naše akcie a novinky

Facebook

Buďte v obraze, čo sa u nás deje

FACEBOOK
Nahoru