Shield

Pokračovaním súhlasíte s využívaním cookies a použitie údajov o vašom správaní na webe.

SÚHLASÍM
ISO 004 Sauna oblek XL
ISO 004 Sauna oblek XL
ISO 004 Sauna oblek XL

ISO 004 Sauna oblek XL

Výrobca: ISO

Kód výrobku: 5901785360196

Záruka: 24 mesiacov

Sauna oblek je zhotovený z vysoko kvalitnej kompozície vinylu a nylonu. Navrhnutý a používaný športovci.

Produkt již nemáme v nabídce.

Omlouváme se, ale produkt není skladem. Přejete-li si být informován/a o dostupnosti, vyplňte prosím svůj email

Sauna oblek je vynikajúca pomôcka pre aeróbny tréning a chudnutie. Sauna oblek je takmer nepriedušný a vzniknuté teplo pri tréningu zostáva vo vnútri obleku, čím sa podporuje účinnejšie spaľovanie kalórií. Je veľmi populárna medzi športovcami, ktorí pretekajú v rôznych váhových kategóriách a potrebujú redukovať váhu. Sauna oblek samozrejme pomáha aj rekreačne sportujícím jedincom dosiahnuť rýchlejších a lepších výsledkov.


Názov sauna oblek však neznamená, že sa používa do sauny. Oblek zabezpečí, že sa počas tréningu, joggingu či posilňovanie budete cítiť ako by ste v saune skutočne boli. Sauna oblek podporí spaľovanie kalórií a odbúravanie tukov. Navyše je veľmi vhodný pre kardio tréningy. Sauna oblek sa skladá z dvoch častí - nohavíc, ktoré majú v páse a na členkoch elastickú gumu a z hornej časti obleku, ktorý má tiež elastickú gumu na krku a na konci rukávov. Sauna oblek je takmer nepriedušný a vzniknuté teplo pri tréningu zostáva vo vnútri obleku, čím sa podporuje účinnejšie spaľovanie kalórií.

Sauna oblek je vhodný na ľahký tréning! V praxi to znamená, že je vhodný pre chôdzu, jogging, stepper, švihadlo alebo eliptický trenažér. Nedá sa použiť na tréning boxu, jazdu na bicykli MMA tréning a podobnú namáhavejšia formu tréningu.

Pri nadmerne náročnom tréningu a zložitejších a rýchlych pohyboch (hlboké drepy, rázštepy alebo prudké pohyby rúk) môže dôjsť k roztrhnutiu obleku!

Špecifikácia:

Rozmer: XL - viď. fotogalérie
Váha: 437g

 

1. Zásielkovňa

Dobierka Zásielkovňa 3.16 EUR
Kartou předem online 2.16 EUR
Bankovním převodem 2.16 EUR

2. DPD Slovensko

Dobierka DPD 5.89 EUR
Kartou předem online 4.89 EUR
Bankovním převodem 4.89 EUR

Newsletter

Nenechajte si ujsť naše akcie a novinky

Facebook

Buďte v obraze, čo sa u nás deje

FACEBOOK
Nahoru