Shield

Pokračovaním súhlasíte s využívaním cookies a použitie údajov o vašom správaní na webe.

SÚHLASÍM
Bref na umývanie podláh 1,25 L Tutte Superfici

Bref na umývanie podláh 1,25 L Tutte Superfici

Výrobca: BestBrand

Kód výrobku: 761

Záruka: 24 mesiacov

Vďaka inovatívnemu zloženiu s opravným účinkom nový Bref Brillante dôkladne čistí a postupne opravuje drobné škrabance a odreniny, ktoré dlaždice otupí.

4.32 EUR

Vrátane DPH

sklademskladom 8 ks

Bref na umývanie podláh 1,25 L Tutte Superfici pre domáce čistenie podláh. Vďaka inovatívnemu zloženiu s opravným účinkom nový Bref Brillante dôkladne čistí a postupne opravuje drobné škrabance a odreniny, ktoré dlaždice otupí.

Objem: 1 250 ml

Zloženie: menej ako 5% aniónové povrchovo aktívne látky.

Bezpečnostné upozornenie: Dráždi kožu. Nebezpečenstvo podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. S nádobou zaobchádzajte a otvárajte opatrne. Zabráňte styku s očami. Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou, odstráňte kontaktné šošovky sú ak nasadené a možno ich vybrať ľahko. Pokračujte vo vyplachovaní. Pokiaľ podráždenie pretrváva vyhľadajte lekársku pomoc. Noste vhodné rukavice a ochranné okuliare alebo ochranný štít. Pri požití okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie.

Varovanie:
Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pred použitím si prečítajte údaje na štítku. Po manipulácii starostlivo umyte ruky a zasiahnuté časti tela.

PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť.

Pôvod: Taliansko

1. Zásielkovňa

Dobierka Zásielkovňa 3.16 EUR
Kartou předem online 2.16 EUR
Bankovním převodem 2.16 EUR

2. DPD Slovensko

Dobierka DPD 5.89 EUR
Kartou předem online 4.89 EUR
Bankovním převodem 4.89 EUR

Newsletter

Nenechajte si ujsť naše akcie a novinky

Facebook

Buďte v obraze, čo sa u nás deje

FACEBOOK
Nahoru