Shield

Pokračovaním súhlasíte s využívaním cookies a použitie údajov o vašom správaní na webe.

SÚHLASÍM
Bref Tekutý čistič v spreji do kúpeľne citrus 750 ml

Bref Tekutý čistič v spreji do kúpeľne citrus 750 ml

Výrobca: BestBrand

Kód výrobku: 626

Záruka: 24 mesiacov

Bref tekutý čistič v spreji poskytuje hygienickú čistotu a odstraňuje vodný kameň a špinu zo všetkých povrchov v kúpeľni.

2.58 EUR

Vrátane DPH

sklademskladom 7 ks

Bref tekutý čistič v spreji poskytuje hygienickú čistotu a odstraňuje vodný kameň a špinu zo všetkých povrchov v kúpeľni.

Objem: 750 ml

Použitie: nastriekajte Bref čistič na povrch, nechajte pôsobiť 5 minút a opláchnite vodou. Škáry medzi dlaždicami navlhčite pred použitím vodou.

 Dráždivý

Zloženie: menej ako 5% neiónové povrchovo aktívne látky

Bezpečnostné upozornenie: Dráždi kožu. Nebezpečenstvo podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. S nádobou zaobchádzajte a otvárajte opatrne. Zabráňte styku s očami. Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou, odstráňte kontaktné šošovky sú ak nasadené a možno ich vybrať ľahko. Pokračujte vo vyplachovaní. Pokiaľ podráždenie pretrváva vyhľadajte lekársku pomoc. Noste vhodné rukavice a ochranné okuliare alebo ochranný štít. Pri požití okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie.

Varovanie:
Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pred použitím si prečítajte údaje na štítku. Po manipulácii starostlivo umyte ruky a zasiahnuté časti tela.

PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť.

Pôvod: Belgicko

1. Zásielkovňa

Dobierka Zásielkovňa 3.16 EUR
Kartou předem online 2.16 EUR
Bankovním převodem 2.16 EUR

2. DPD Slovensko

Dobierka DPD 5.89 EUR
Kartou předem online 4.89 EUR
Bankovním převodem 4.89 EUR

Newsletter

Nenechajte si ujsť naše akcie a novinky

Facebook

Buďte v obraze, čo sa u nás deje

FACEBOOK
Nahoru